Referencje

Co mówią o nas nasi klienci?

Adam Pogorzelski
ATM Lighting

"Optimal Balance to partner, któremu warto zaufać. Wspiera nas w codziennych działaniach operacyjnych, dzięki czemu możemy wykorzystywać swoje zasoby na wewnętrzne inwestycje. Warto podkreślić ich skuteczność i profesjonalizm."

Marcin Turowicz  
Klaster Inteligentnego Oświetlenia

"Optimal Balance potrafi łatwo wypracować kompromis w każdym biznesie. Dochodzenie należności jest ich pasja. Wyróżnia ich chęć spotkań w terenie, szukanie rozwiązań i skuteczność w działaniu"

GROUP-ARCH

"Cenimy współpracę z Optimal Balance” ze względu na ich pro-aktywny stosunek do klienta oraz kreatywne rozwiązania. Dzięki skutecznym działaniom przez naszego mediatora trudnych należności, udało nam się odzyskać większość kwoty głównej, której pozostałe firmy nie były w stanie."

Mateusz Przyszlak
TRAKCJA SYSTEM

"Nasza spółka zdecydowała się na współpracę z Optimal Balance po tym jak Ubezpieczyciel odmówił nam przyznania limitu w kredycie kupieckim. Dzięki działaniom Optimal Balance, uzyskaliśmy ostatecznie pełną kwotę"

CREDENDO

"Znajomość rynku i procedur, profesjonalizm, szybkość działania. To sprawia, że od 6 lat nieustająco współpracujemy z firmą Optimal Balance."

Natalia Pobłocka
BALEX METAL

„Z całym przekonaniem polecamy Optimal Balance jako fachowego i rzetelnego partnera do współpracy z zakresu windykacji należności, zarówno na drodze polubownej, jak i sądowej.”

Joanna Jura
DLH

„Na uwagę zasługuje bardzo dobrze przygotowana platforma internetowa „Vindykator”, która pokazuje zarówno historię działań jak i pełni funkcję dokumentacyjną. To duży atut i ułatwienie.”

Paweł Matyja
KOST-BET

"Z pełbym przekonaniem rekomendujemy firmę Optimal Balance jako solidnego, zaufanego i skutecznego partnera biznesowego."

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami